Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !
İnstagram Takip Et

Program içeriğini görmek için tıklayınız

Konuşmacılar

Zekeriya ÖZAK

Kocaeli Belediyesi Başkan Vekili

Doç. Dr. M. Hilmi ÇOLAKOĞLU

MEB Müsteşar Yardımcısı

Doç. Dr. Selçuk TUNALI

TOBB Üniversitesi

Dr. Ali YÜCELEN

Türkiye Genç İşadamları Derneği Başkanı



Atölyeler

Mekatronik Atölyesi

3D3 Teknoloji

Robotik Atölyesi

Hacettepe Üniversitesi STEM & Maker Lab.
Yrd. Doç. Dr. Bahadır YILDIZ

Ahşap Tasarım Atölyesi

WoDeS
Dora Wood & Design Studio

Plastinasyon Atölyesi

TOBB Üniversitesi
Doç. Dr. Selçuk TUNALI

Renklerin Kimyası Atölyesi

Gazi Üniversitesi, BİLMER
Prof. Dr. Alev DOĞAN

STEM: Matematik Aşkı Atölyesi

Texas Instruments, Abant İzzet Baysal Üniversitesi
Yrd. Doç. Dr. Orhan Curaoğlu

Giyilebilir Teknolojiler Atölyesi

Pelin AKSÜT , Nesibe Aydın Okulları

Elektronik Atölyesi

STEM & Makers Academy
Cihan CENGİZ

Kodlama Atölyesi

KodlaTurkiye.com, İnönü Üniversitesi
Doç. Dr. Devkan KALECİ

Big Bang’ in İzleri Atölyesi

Arash Salimi KIA , Nesibe Aydın Okulları

Daphnia Atölyesi

Gazi Üniversitesi, BİLMER
Prof. Dr. Semra MİRİCİ

Kriminal Atölyesi

Müjde PEDER , Hacettepe Üniversitesi STEM & Maker Lab

Taş Devrinde STEM Atölyesi

Görsel ve Plastik Sanatlar
Şule KOCAEL

Maker 101: Leonardo’nun Makineleri Atölyesi

Dora Toy

Mühendis Çocuk Atölyesi

Hacettepe Üniversitesi STEM & Maker Lab.
Arş. Gör. Metin ŞARDAĞ

Tasarla - Çalıştır Atölyesi

Gizem YENTUR , Nesibe Aydın Okulları

Robotik Kodlama Atölyesi

RoboKod, İnönü Üniversitesi
Yrd. Doç. Dr. Metin KAPIDERE

Matematiksel Modelleme ve Lineer Programlama

Şenol REÇBER , Nesibe Aydın Okulları

3 Boyutlu Tasarım ve Üretim Atölyesi

3D3 Teknoloji

Cam Boyama Atölyesi

Görsel ve Plastik Sanatlar
Şule KOCAEL

Ebru Sanatı Atölyesi

Bora SENGER , Nesibe Aydın Okulları

Web Tasarımı Atölyesi

OBEY Bilişim

LEGO Education ve STEM Atölyesi

Lego Education

Öğreten Oyunlar Ahşap, Kağıt, Mekatronik

Gilika

STEMplus - Mühendis Beyinlerle Sosyal Beceriler

Toby Yetkinlik Atölyeleri

Pinpon Robot Atölyesi

Doç. Dr. Uygar KANLI, Gazi Üniversitesi, BİLMER

DNA Elektroforez Atölyesi

Nano Gen Teknolojileri, Doç. Dr. Duygu SÖNMEZ

Mandala Atölyesi

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Yrd. Doç. Dr. Pelin AKSÜT

VEXIQ ile STEM

İsmail NAMLI, VEX Robotics

Nano-ilaçlar STEM Atölyesi

NANObiz

RollBack

Stemist Lab

STEM Eğitiminde Kağıt Mühendisliği: Kirigami

Gilika

Kodris ile Python Kodlamayı Öğreniyorum

Kodris

Abdülhamit Han Ahşap Atölyesi

Seka Kağıt Müzesi

M-Bot Scratch Robotik Kodlama Atölyesi

Kocaeli Bilim Merkezi


Çözüm Ortaklarımız


Standlar


İletişim